Absolwenci

 Absolwenci - informacje dotyczące absolwentów ZPS i ich póżniejszych losów.



Nasi absolwenci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Ladra   
piątek, 03 lutego 2012 12:00

absolwent1ABSOLWENCI  ZESPOŁU  PLACÓWEK  SPECJALNYCH 

 

 

 

 

 

 

 

Nazwisko i imię

Rok ukończenia

Dalsze losy absolwentów

1. Świerc Rafał

1993

Szkoła podstawowa nr 3

2. Świerc Mateusz

1994

Szkoła podstawowa nr 3

3 .Michalski Łukasz

1995

Szkoła podstawowa Nr 4

4. Wąsińska Patrycja

1996

Szkoła podstawowa Nr3

5. Marcin Słowik

1996

Szkoła podstawowa Nr 1

6. Głąb Sylwia.

1997

Szkoła Podstawowa w Rudnikach

7. Czarna Marlena

1997

Nauczanie indywidualne- Szkoła Podstawowa  Nr 3

8. Stochmiałek Grzegorz

1997

Nauczanie indywidualne.- Szkoła Podstawowa w Rudnikach

9. Włóka Sebastian

1998

Nauczanie indywidualne.-Szkoła Podstawowa  Nr1

10. Agnieszka Wieczorek

1998

Szkoła Podstawowa  Nr3

11. Chyska Krzysztof

1998

ŚDPS Mokrsko

12. Mustafa Sara

1999

Nauczanie indywidualne – Przedszkole integracyjne w Kluczborku

13. Więdłocha Milena

1999

Nauczanie indywidualne – Szkoła Podstawowa w Jaworznie

14. Dedel Paulina

1999

Szkoła Podstawowa Nr2

15. Borgoń Przemek

1999

Szkoła Podstawowa Nr4

16. Pakuła Damian

1999

Przebywa w domu

17. Lesik Agata

1999

Przebywa w domu

18. Jezela Damian

2000

Szkoła Życia w Oleśnie

19. Jabłońska Olimpia

2000

Szkoła Podstawowa nr 3

20. Skoczylas Elwira

2000

Nauczanie  indywidualne

21. Kałwak Michał

2001

Przedszkole w Dalachowie

22. Niedźwiecki Zbigniew

2001

WTZ w Uszycach

23. Pilak Krzysztof

2001

Przebywa w domu

24. Borecka Małgorzata

2002

Przebywa w domu ze względu na zły stan zdrowia Szkoła

25. Górecka Patrycja

2002

Zmarła

26. Czajkowska Katarzyna

2002

Przebywa w domu

27. Hawryluk Natalia

2002

Gimnazjum w Praszce

28. Kędziora Remigiusz

2003

Szkoła Podstawowa w Uszycach.

29.ścigała Julita

2003

Szkoła Podstawowa nr 3 w Praszce

30. Ścigała Paweł

 

2003

Szkoła Podstawowa w Gorzowie  Śl.

 

31. Brzozowski Marek

2004

WTZ w Uszycach

32. Olejnik Justyna

2004

Przebywa w domu

33. Prozner Anna

2004

WTZ w Oleśnie

34. Tkacz Jacek

2004

Warsztaty Terapii Zajęciowej

35. Ciupa Maria

2005

WTZ w Uszycach

36. Hanos Marcin

2005

 

WTZ w Uszycach

37. Jaroń Dawid

2005

 

Przedszkole w Gorzowie Śl.

38. Kobyłecka Julita

 

2005

Szkoła Podstawowa w Kowalach

39.. Sieradzki Dominik

 

2005

Szkoła Podstawowa w Cieciułowie.

40. Zwierzchowska Agnieszka

2005

Zajęcia Socjoterapeutyczne w Kup

41. Katarzyna Czajkowska

2005

Przebywa w domu

42. Pezdek Dawid

 

2006

Przebywa w domu

43. Trzeciak Mariusz

2006

WTZ w Uszycach

44. Konrad Haładyn

2007

Szkoła Podstawowa nr. 2 w Praszce

45. Alina Sas

2007

Przebywa w domu

46. Krzysztof Polak

2007

Nauczanie indywidualne w domu

47. Kumór Piotr

2007

Nauczanie indywidualne

48 Czarna Marlena

 

2008

WTZ w Oleśnie.

49. Jabłońska Olimpia

2008

Gimnazjum w Wieluniu

50. Zgadzaj  Monika

2008

Czeka na miejsce w DPS

51. Łasiczych  Ewa

2008

Wróciła do rodziców do Ozimka  Uczy się w Gimnazjum Specjalnym

w Dobrodzieniu

52. Żółtaczek  Przemysław

2009

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kluczborku.

53. Matusek  Mateusz

2009

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kluczborku.

54. Płonka  Marek

 

2009

Publiczne Przedszkole w Gorzowie Śląskim.

55. Wieczorek  Kamil

2009

DPS w Kadłubie

56. Meroń Katarzyna

2010

Przebywa w domu.

 

57. Tracz  Łukasz

2010

DPS w Gierałcicach.

58. Stecki  Szymon

2010

Przebywa w domu.

59. Gędek Justyna

2011

zmarła

60. Kulik Tomasz

2011

WTZ w Uszycach

61. Kałuża Sebastian

2011

Przebywa w domu.

62.Jabłonski Łukasz

2011

WZT w Uszycach

63.Drobina Mateusz

2012

ŚDPS Mokrsko

64.Kołodziejczyk Nikol

2012

OSW Dobrodzień

65.Stasiak Bogusław

2012

ŚDS Gana

66.Wieczorek Jolanta

2012

ŚDS Gana

67.Więckowski Paweł

2012

SOSW Kluczbork

68.Binek Emilia

2013

WTZ Olesno

69.Domagała Marzena

2013

ŚDS Gana

70.Gil Justyna

2013

ŚDS Gana

71.Głąb Łukasz

2013

dom

72.Miś Marcin

2013

ŚDS Gana

73.Pawlak Kamil

2013

dom

74.Plisak Damian

2013

dom

75.Szczykała Adam

2014

GS Uszyce

76.Cieśla Karol

2014

ŚDS Gana

77.Wanat Agnieszka

2014

ŚDS Gana

78.Natalia Wróblewska

2015

zmarła

79.Kapca Magdalena

2015

dom

80.Jonczyk Kamila

2015

dom

81. Marcin Świderski

82. Marta Krykwińska

83. Przemysław Pecyna

84 .Anna Bakalarczyk

85. Katarzyna Mrózek

86.Lidia Jabłońska

2016 

2016

2016

2017

2017

2017

dom

dom

dom

 

 

Poprawiony: piątek, 01 września 2017 22:57