Grono pedagogiczne
Grono pedagogiczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adamus   
czwartek, 09 lutego 2012 18:31

 

Grono pedagogiczne Zespołu Placówek Specjalnych Praszce w roku szkolnym 2018/2019

 

DYREKTOR- mgr Marzena Smugowska

 

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Wioletta Sobieralska

mgr Żaneta Strugała

mgr Aleksandra Główka

mgr Ewa Jabłońska

 

WCZESNE WSPOMAGANIE

mgr Halina Kowalczyk

mgr Zofia Pinkosz

mgr Teresa Gableta

mgr Dorota Maruszek -Kiński

mgr Beata Pęciak

 

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE

mgr Bogumiła Jurczyńska

mgr Anna  Idasiak

mgr Żaneta Żuber

mgr Mirosława Światowska

mgr Barbara Rychel - Stasiak

mgr Agnieszka Pawlaczyk

mgr Agnieszka Sala

mgr Elżbieta Kapica 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ

 mgr Anna Idasiak

mgr Bogumiła Jurczyńska

mgr Dorota Owczarek

mgr Agnieszka Pawlaczyk

mgr Barbara Rychel- Stasiak

mgr Agnieszka Sala

mgrAgnieszka Soberka

mgr Mirosłąwa Światowska

mgrAgata Wojtal

mgr Żaneta Żuber

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Kacper Dugacz 

 mgr Bartosz Pawlak

 

RELIGIA

mgr Agata Wojtal

 

PRZYSPOSOBIENIE DO PRACY

mgr Elżbieta Karczyńska

mgr Elżbieta Kapica

mgr Zbigniew Nalichowski

mgr Beata Pęciak

mgr Joanna Wydmuch

 

ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ

mgr Elżbieta Karczyńska

mgr Żaneta Żuber

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJACE KOMUNIKOWANIE SIĘ 

 mgr Agnieszka Soberka

mgr Dorota Owczarek

 

GODZINY DO DYSPOZYCJI DYREKTORA

mgr Damian Błaszczak

mgr Teresa Gableta

mgr Beata Pęciak 

mgr Agnieszka Sala 

mgr Elżbieta Karczyńska

 

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNO - WYCHOWACZE

mgr Dorota Kiński

mgr Damian Błaszczak

mgr Izabela Wyder

mgr Joanna Wydmuch

mgr Bartosz Pawlak

mgr Kacper Dugacz

mgr Teresa Gableta 

mgr Aleksandra Główka 

mgr Agnmieszka Sala

mgr Żaneta Strugała 

mgr Ewa Jabłońska 

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE 

mgr Bogumiła Jurczyńska

mgr Barbara Rychel -Stasiak

mgr Agata Ladra 

mgr Agnieszka Pawlaczyk

mgr Marzena Smugowska

mgr Agnieszka Soberka

mgr Dorota Owczarek

mgr Katarzyna Tabor

mgr Elżbieta Kapica

mgr Anna Idasiak

mgr Agata Wojtal

mgr Halina Kowalczyk

mgr Zbigniew Nalichowski

mgr Aleksandra Główka

mgr Agnieszka Sala

mgr Żaneta Żuber

mgr Zofia Pinkosz

mgr Dorota Kiński

mgr Marta Ladra

mgrJoanna Wydmuch

mgr Damian Błaszczak 

mgr Elżbieta Karczyńska 

mgr Beata Pęciak 

mgr Wioletta Sobieralska 

mgr Mirosława światowska 

mgr Żaneta Strugała 

mgr Ewa Jabłońska 

 

  

TERAPIA LOGOPEDYCZNA  

mgr Halina Kowalczyk

mgr Zofia Pinkosz

 

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

mgr Zofia Pinkosz

 

INDYWIDUALNE ZAJ. REWALID.-WYCH.

mgr Dorota Kiński

mgr Agnieszka Sala

mgr Teresa Gableta

 

ŚWIETLICA

mgr Izabela Wyder

 

BIBLIOTEKA 

mgr Mirosława Światowska

Poprawiony: poniedziałek, 15 października 2018 09:45