Sprawozdanie z konkursu na najciekawszy wystrój świąteczny sal lekcyjnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Ladra   
środa, 28 grudnia 2016 22:11

 

kon1

kon2

 

kon3

kon4

 

kon5

kon6

 

kon7

 

 

Sprawozdanie z konkursu na najciekawszy wystrój świąteczny

sal lekcyjnych

 

              W grudniu, tj. od 01-15.12.2016 roku uczniowie naszej Placówki po raz pierwszy wzięli udział  w konkursie na świąteczny wystrój sal lekcyjnych.

Celem konkursu było przede wszystkim zmotywowanie uczniów do dbałości o swoją klasę, stworzenie w salach świątecznej atmosfery, integracja uczniów, pobudzenie w nich aktywności twórczej, kreatywności oraz umożliwienie rozwoju talentu plastycznego.

            Wspólnie z wychowawcami dzieci/uczniowie aktywnie i twórczo uczestniczyły w konkursie, wykazując się pomysłowością i dużym wkładem własnej pracy. Ponadto wspólne strojenie sal okazało się ciekawą formą integracji dzieci/uczniów.

     W dniu 19.12.2016r. komisja konkursowa w składzie: Organizator - Dorota Maruszek -Kiński, Pani Zofia Pinkosz, Pani Żaneta Żuber,  miała bardzo trudne zadanie oceniając przygotowane dekoracje, bo w każdej z sal można było znaleźć coś wyjątkowego: wystrój okien, ozdoby choinkowe wykonane z różnymi technikami plastycznymi, gazetki bożonarodzeniowe oraz papierowe girlandy i wiszące świąteczne ozdoby z surowców naturalnych. Po wnikliwym zapoznaniu się ze wszystkimi dekoracjami komisja biorąc pod uwagę  estetykę wykonania, wkład pracy uczniów, oryginalność, oraz ogólny wygląd klas dokonała punktowej oceny świątecznego wystroju sal lekcyjnych.

Największą ilość punktów otrzymały klasy:

            I miejsce: GIMNAZJUM - wych. B.Jurczyńska

            II miejsce: GRUPA PRZEDSZKOLNA - wych. A.Idasiak

                III miejsce: SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY - wych. E.Karczyńska.

Pozostałe klasy zostały wyróżnione.

 

            Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 22 grudnia 2016 roku, podczas świątecznego spotkania wigilijnego. Zwycięzcy I miejsca otrzymali bon o wartości 50 zł i dyplom, II i III miejsca - bombonierę i dyplom, natomiast wyróżnieni po czekoladzie. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych funkcjonujące przy naszej placówce.

Zwycięzcom gratulujemy!

Mamy nadzieję, że konkurs na stałe wpisze się w tradycję naszej placówki.

 

Opracowała: mgr Dorota Maruszek - Kiński   

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 09 stycznia 2017 20:00