sprawozdanie z zawodów w Dobrzeniu Wielkim PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Karolina Reszka   
środa, 23 września 2015 22:18

     l1l2

 

 

 

ll3

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Dnia 18.09.2015 r. /piątek/ w kompleksie boisk Orlik w Dobrzeniu Wielkim, odbyły się w II Wojewódzkie Igrzyska LZS osób niepełnosprawnych.

       Zespół Placówek Specjalnych reprezentowali: Tomasz Żurek, Marcin Pawlaczyk, Mateusz Wróblewski, Dawid Kowalczyk, Elżbieta Huć, Szymon Ptak z opiekunem grupy Jerzym Sikorskim.

       Na 250 uczestników w tym 76 dziewcząt, nasza Ela Huć zajęła 5 miejsce pierwszej dziesiątce najlepszych dziewcząt.

      Każdy zawodnik/zawodniczka brała udział w 7 konkurencjach:

- bieg na 60 m

- skok w dal

- rzut piłką lekarską

- rzut ringo do celu

- rzut lotką

- rzut do kosza

- tor przeszkód

      O kolejności zajętego miejsca decydowała suma zdobytych łącznie punktów. Dodatkowo konkurencja to: indywidualny turniej tenisa stołowego w którym 9 miejsce zajął Marcin Pawlaczyk.

Wszyscy zawodnicy uhonorowani zostali medalami, a drużyna pucharem. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na obiad. Impreza była super przygotowana, tak też przebiegała.

Dodatkowe informacje zostaną wydrukowane w setnym numerze gazety regionalnej, którą otrzyma w najbliższym czasie każdy zespół biorący w niej udział.

 

                                                                   Jerzy Sikorski 

 

 

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 27 września 2015 10:44