Festyn Rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Reszka   
poniedziałek, 08 lipca 2019 12:12

19.06.2019 r. w Naszej Placówce odbył się Festyn Rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Na imprezę zaproszono rodziców dzieci i ich najbliższych. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor, która rozdała świadectwa naszym dzieciom/uczniom, oraz podziękowania rodzicom za okazaną bezinteresowną pomoc na rzecz naszej Placówki. Cały plac szkolny zmienił się nie do poznania. Wszędzie pojawiły się kolorowe balony. Po wręczeniu świadectw, dyplomów i podziękowań przeszedł czas na część artystyczną. W programie występów pojawiły się piosenki, wiersze, zabawy, tańce oraz przedstawienie teatralne „Żyjmy razem nie obok siebie” w wykonaniu uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Program festynu był tak urozmaicony, że każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie: basen z kulkami, malowanie twarzy, studio tatuażu, kolorowe warkoczyki, wata cukrowa, gigantyczne bańki mydlane oraz malowanie kredą z BAJLANDIĄ. Wśród dzieci biorących udział w zabawach z kredą, wylosowane zostały nagrody ufundowane przez sklep „BAJLANDIA” Pana T. Stanaszka za co serdecznie dziękujemy. Były również konkurencje sportowe oraz zajęcia muzyczno – ruchowe Drums Alive z użyciem piłek. W zajęciach tych chętnie brali udział rodzice. Uczniowie naszej placówki pokazali, że pięknie potrafią śpiewać, tańczyć i wspólnie się bawić. Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały, że wspólne zabawy to dobry sposób na integrację rodziny.

W trakcie trwania festynu wszyscy mogli raczyć się pysznym ciastem upieczonym przez rodziców, ogórkami małosolnymi przygotowanymi przez najstarszych uczniów, smalcem oraz grillowaną kiełbaską. Nie zawiedli także rodzice, którzy, jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą – za co serdecznie im DZIĘKUJEMY.

Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.